ENDLESS SPACE 2 DIGITALL DELUXE EDITION V1.2.1 REPACK SÜRÜM

ENDLESS SPACE 2 DIGITALL DELUXE EDITION V1.2.1 REPACK SÜRÜM

ENDLESS SPACE 2 DIGITALL DELUXE EDITION V1.2.1 REPACK SÜRÜM

 

 

 

ÖNERİLEN SİSTEM

64 BİT SİSTEM DE ÇALIŞIR


 ÖNERİLEN SİSTEM   

BOYUT : 8 GB

TÜRÜ: STRATEJİ

YAŞ SINIRI : 7

ÇIKIŞ TARİHİ: 19 MAYIS 2017

Endless Space 2 - Digital Deluxe Edition'da ana oyunun yanı sıra oyunun dijital soundtrack albümü, Pathfinder Academy Heroes kozmetiği ve Pathfinder Hero Ship's Skin kozmetiği bulunuyor.


 

Oyun hakkında

 

Endless Space 2 size uzayın soğuk derinliklerindeki ilk adımlarını atmakta olan bir uygarlığın liderliğini veriyor.

Gizemli yıldız sistemlerini keşfedecek, kadim ırkların sırlarına adım atacak, hayal edilemeyecek güçteki gelişmiş teknolojiler bulacak ve tabii ki yeni yaşam formlarıyla karşılaşarak onlarla iletişime geçecek, onlara hükmedecek veya onları fethedeceksiniz. Hikâyeniz çok uzun zaman önce yükselmiş ve düşmüş, Endless olarak bilinen halk tarafından ilk kez kolonileştirilmiş yeni bir galakside açılıyor. Onlardan geriye yalnızca mistik harabeler, güçlü yadigârlar ve gizemli, neredeyse büyülü bir madde olan Dust kalmıştır.

 

Öne çıkan özellikler

Sonsuz bir evreni keşfedin: Yeni galaksi oluşturma aracı tamamen elden geçti ve keşfetmeniz için benzersiz yıldız sistemleri, koloni kurmanız için farklı gezegen tipleri, elde etmeniz için lüks ve stratejik kaynaklar, ilgilenmeniz gereken yeni yaşam formları ve Dust gizemleri ve ilgilenmeniz geren çok çeşitli kozmik anomaliler sunuyor.

Bilinmeyenin ötesine genişleyin: Üsler kurarak yeni sistemleri kendinizin ilan edin ve gezegenlerinizi ister korkulan kaleler ister muhteşem ütopyalar haline getirin. Kahramanlarınızı eğiterek onları filo amiralliğine, sistem valiliğine veya senatörlüğe atayarak nüfusunuza yön verin, galaktik uygarlığınızın gelişimine katkı yapmalarını sağlayın.

Her fırsatı değerlendirin: Dust, lüks kaynaklar ve stratejik kaynaklar toplayarak ticaret yapın, muhteşem yeni teknolojiler keşfedin ve rekabette bir adım öne geçerek diplomaside avantaj elde edin.

Bütün direnişi yok edin: Kendi gemilerinizi tasarlayın, filolarınızı kurun ve online mücadelelerde yediye kadar çıkabilen rakiplerinize karşı savaş planlarınızı seçin. Gelişen epik uzay savaşlarını gerçek zamanlı olarak izleyin ve bir sonraki çatışma için stratejilerinizi geliştirin.

Galaktik bir öyküyü tecrübe edin: Sophon’un yapay zekâsının kontrolden çıkışından geleneksel Lumeris ailelerinin gençlerinin isyanına kadar her bir uygarlığın öyküsünü keşfedin. Endless’ın ölümcül yaratımı Cravers’ın kökenleri hakkında bilgi edinin. Vodyani tarafından avlanan gizemli ve güçlü karakter Heretic hakkında daha fazla şey öğrenin. Galaksi Dust’ı kontrol eden ve onun sırlarını keşfedenlerin olacak… Ancak Endless bu galakside yalnız mıydı? Dust’ın asıl kaynağı ne? Academy ismi verilen gizemli organizasyon hakkındaki söylentiler doğru mu?

 

1.OYUNU İNDİRİN DEAMON TOOLS ÇIKARIN 

2.SETUP EXE TIKLAYIN VE KURULUM BİTTİKTEN SONRA CRACK YAPIN VE KEYİFİNİ ÇIKARIN 

(LİNKLERİMİZ VİRÜSSÜZDÜR O KONUDA SAKIN ŞÜPHEYE DÜŞMEYİN YAKINDA KURULUM VİDEOLARI YÜKLENİCEKTİR BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN OYUNSUZ KALMAYIN :))


 

28 Ocak 2018, 14:09 | 67 Kez İndirildi.

Yazı Detay Reklam Alanı 728x90

TOPLAM 0 YORUM

    Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.

YORUM YAP

Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz. *

*